לתיאום פגישת יעוץ
עם יועץ מס מומחה

יועץ מס אידיאלי

יועץ מס לעסק שלך

בבואך לבחור ביועץ מס שישרת אותך נאמנה, פעמים תבחר לפנות על סמך ייעוץ מפה לאוזן ופעמים תגיע אליו דרך פרסום, כפי שיתכן וקורה לך כעת בזמן ביקורך באתר של חברת מנטו יועצי מס, החזרי מס ומשרד הנהלת חשבונות בתל אביב. בכל מקרה חשוב שתברר תחילה האם יועץ מס זה שאליו פנית מתמחה בעבודה מול המגזר שאליו העסק שלך משתייך. יועץ מס אשר בקיא במגזר נתון כלשהו ידע לכוון בצורה הרבה יותר יעילה לאותם המטרות שיביאו לחיסכון ניכר במרכיבים הפיננסים הכרוכים בהפעלת העסק, ובהתאם לכך לחיסכון ניכר בעלויות המס שיגבו ממך הרשויות.


יועץ מס – סמכות וניסיון

לאחר שווידאת כי אותו יועץ מס שאליו פנית בקיא במגזר המדובר, יש לברר מולו מהם מקורות ההסמכה שלו ומה היקף הניסיון שלו. בהקשר לסמכותו, יש להבטיח כי יועץ מס זה הינו חבר בלשכת יועצי המס. בהקשר לנסיונו, כמובן שבמקרים מסוימים ניתן להתרשם מהמידע המופיע באתר האינטרנט, אך יחד עם זאת, רצוי לבקש המלצות נוספות שיועץ מס זה יוכל לספק באמצעות לקוחות נוספים שאותם הוא משרת.


יועץ מס מוכר ברשויות

מטבע הדברים פעילות המיסוי נוגעת לסך כל הגופים והרשויות שהעסק שלך משיק להם. בראש ובראשונה מס הכנסה והמע"מ, אך לא פחות חשוב ביטוח לאומי. הכרת יועץ מס את רשויות המיסוי הינה קריטית בחשיבותה. הדברים יבואו לידי ביטוי ביחס שאותו נזכה לקבל מאותם הרשויות, וכן זמני התגובה הקצרים והיעילים שיבואו לידי ביטוי באמצעות יועץ מס המקובל על ידי אותן הרשויות.


יועץ מס בגובה העיניים

אני משוכנע שלגבי כל בעל מקצוע לו הנך נזקק, לא אחת בחירת בעל המקצוע קמה או נופלת על פי איכות האינטראקציה שיש לך עמו. על אחת כמה וכמה כשמדובר באדם שעתיד להיחשף למידע פיננסי ועסקי כך כך רגיש. על כן, חשוב לבדוק מול עצמך שקיימת תחושה נוחה לחלוק עימו את המידע ולשתף אותו במסגרת קבלת ההחלטות שלך בכל מה שנוגע לעסק ולהתנהלות הפיננסית שלך.