לתיאום פגישת יעוץ
עם יועץ מס מומחה

יועצי המס שלכם במנטו נעים להכיר

יועצי מס בתל אביב עם שירות בכל הארץ

יועץ מס הנו בעל מקצוע שעמד בבחינות ההסמכה של יועצי מס מטעם נציבות מס הכנסה, לאחר שעמד במלוא הדרישות הכלולות בתוכנית הלימודים של מוסד מוכר לייעוץ מס. רמת הקושי אליה נחשפים יועצי מס במשך תקופת הסמכתם נחשבת לגבוהה וקשה במיוחד. כדי לסבר את האוזן, אציין כי בחטיבה ללימוד הנהלת חשבונות וחשבונאות, רק כ- 7% עוברים בהצלחה את הבחינה בנושא מיסים. עם סיום תוכנית הלימודים הפורמלית, על יועצי מס להתחיל תקופת התמחות, ורק אם השלימו אותה בצורה מוצלחת, יהיו זכאים להירשם בפנקס יועצי מס כבעלי מקצוע מוסמכים ומוכרים.


יועצי מס בהשוואה לרואי חשבון

תחומי העיסוק בדיוק כמו של משרד רואה חשבון מקיפים ומגוונים, וכוללים, בין השאר: ייעוץ מס בניהול החשבונות, ייעוץ מס לחברות ולעצמאים לגבי הליכי רישום ומיסוי, תכנון מס, עריכת דו"חות הכנסה שנתיים, מילוי הצהרות הון , וכן, הכנת דיווחים מסוגים שונים לרשויות המס. מלבד זאת, יועץ מס משמש על פי רוב כסמכות העיקרית לייצוג הלקוחות מול שלטונות המס. ככלל, יועץ מס הינו הגורם המקצועי האופטימלי ביחס לכל הצרכים של עסקים עצמאים ושכירים, הנוגעים למיסוי כך שאם לא מדובר בניהול חשבונות של חברה, בה רואה חשבון הוא הכתובת הראויה ביותר לטיפול בעניינים החשבונאיים.


היתרון של יועצי מס מול רואי חשבון בייצוג מול הביטוח הלאומי

ראוי לציין כי במקרים של ייצוג מול ביטוח לאומי, יועץ המס נחשב לאוטוריטה המועדפת ביותר הודות להכשרה מעשית ייעודית שהוא נדרש לעבור במהלך הכשרתו. בהקשר להתנהלות מול רשויות, עמדתי היא כי במקביל למתן השירות ללקוח, בדיוק כמו רואה חשבון המחשיב עצמו לבעל מקצוע אמין וישר, ידע גם לעמוד במלוא הדרישות והחובות שמציבה רשות המיסים. תפיסתו של יועץ מס כבעל מקצוע הגון ונקי כפיים בעיני הרשויות, משרתת בסופו של דבר את ענייניו של הנישום המיוצג.


בהיותי יועץ מס המקיים את כל הנאמר, אני מזמין אתכם לפנות אליי ואשמח להציג בפניכם בהרחבת יתר על השירותים השונים שאוכל להעניק לכם בתחום ניהול החשבונות.

1. מאת: ברקן העצמאי

שלום רב ליועץ המס המלומד. משום מה חשבתי עד לקריאת המאמר שרואה החשבון הוא הכול יכול ואין חלופה לשירותים שמוענקים על-ידו. שמחתי לשמוע שליועץ מס יש אפילו יתרונות מסוימים - זו הייתה הפתעה, ואפילו חיובית מבחינתי. ונראה גם שהתעריפים של יועץ מס משתלמים לי יותר בתור בעל עסק עצמאי. תודה על המידע המועיל. י. ברקן

2. מאת: ברברה

זה נראה שעדיף שיועץ מס ייצג אותי ולא רואה חשבון