לתיאום פגישת יעוץ
עם יועץ מס מומחה

דף הבית » משרד רואה חשבון

משרד רואה חשבון

מודעים לצורך ברואה חשבון עם ידע וניסיון לטיפול בתחום העיסוק שלכם?
יש לכם מושג לגבי "מחיר סביר" עבור שירותים הניתנים על-ידי רואה חשבון?
והכי חשוב– אתם לא חושבים שרצוי לבקר גם את עבודת רואה החשבון?

רק באמצעות הפרדה מוחלטת בין הגורם הממונה על הנהלת החשבונות לבין משרד רואה החשבון תוכלו להבטיח שכל אחד מהם יהיה מסוגל לבקר היטב את עבודתו של השני 

  • טיפול מקצועי ומדוקדק בכל הצרכים השוטפים של הנהלת החשבונות
  • ייצוג מול גופים מוסדיים ורשויות תוך שמירה על אינטרס הלקוח
  • ביצוע דיווחים שוטפים ומעקב במחשבי רשות המיסים
  • מקצועיות ואמינות שתבטיח לכם תוצאות מיטביות
  • הכנת תלושי שכר וניהול דיווחי הניכויים

חברת מנטו מתחייבת לטפל באופן מקצועי ומסור בהתנהלות החשבונאית השוטפת בחברתכם ובקרב בעלי השליטה שבחברה, אנו נוודא שמשרד רואה החשבון ידאג להשלים את המלאכה בביקורת ועריכת הדוח השנתי.


עם השירותים אותם אנו מספקים באמצעות מגוון משרדים של רואי חשבון כלולים: ביקורת חשבונאית למגוון רחב של חברות וגופים מוסדיים. משרד רואה חשבון שאותו נפעיל עבורכם יסייע בעריכת התקציב לחברה שלכם או לגופים המוסדיים שתחת אחריותכם. השירותים שניתן יתבצעו באופן אחראי ושקול. נקפיד על הפקת דוחות ביצוע כספיים ודוחות מאזן שנתיים באופן שוטף. כמו כן, לפי העניין והצורך, הערכת שווי חברות, מתן חוות-דעת בבתי משפט, ובמקרים מיוחדים יותר, נדע לכוון למשרד רואה חשבון שיהיה ערוך באופן המיטבי לפתרון מחלוקות בין צדדים (גישור ובוררות), הגשת בקשות לתקציבים מרשויות מקומיות , וסיוע במצבים מסובכים ומורכבים מול רשות המיסים. אם תגלו עניין ביזמות עסקית, ועם זאת, תחששו לפעול, חברת מנטו תדאג לבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות מול בנקים ומשקיעים פוטנציאלים, ותגבה את מסקנותיה באמצעות חוות דעת מקצועיות של משרדים לראיית חשבונות לפי תחומי ההתמחות הרלבנטיים. אנחנו מתחייבים לספק את כל השירותים באופן יעיל וממוקד ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.


חשוב מאד שתדעו שהתנהלות חשבונאית מבוקרת באופן עקבי ושוטף, תוך כדי ניהול הספרים בדקדקנות, תבטיח לכם שקט לאורך כל הדרך ובמיוחד לקראת הפקת הדוחות השנתיים. כאמור, הפרדת תחומי האחריות בין ניהול החשבונות לבין המשימות שאמון עליהם רואה החשבון, היא לשיטתנו הדרך היעילה ביותר להשגת התוצאות המיטביות.