לתיאום פגישת יעוץ
עם יועץ מס מומחה

דף הבית » יועץ מס

יועץ מס

האם גם אתם אינכם מודעים לחשיבות של יועץ מס מוסמך ומייצג בעסקכם?
הנכם משלמים לרואה חשבון הרבה מעבר למקובל לעסק בסדר גודל שלכם?

האם הטיפול שאתם מקבלים לוקה בהסברים דלים שמותירים אתכם מבולבלים?
האם השירות שאתם מקבלים אינו אישי דיו וחסר את סבר הפנים היפות?

להבדיל ממה שהכרתם עד כה, מקצועיות, ובתוך כך, רגישות ללקוחות הם דרך חיים בחברת מנטו. אנו מציבים סטנדרטים שטרם הכרתם. תאפשרו לעצמכם ליהנות משירות שלא ממש הכרתם! 

  • מעניקים ייעוץ מס יסודי לעסק שלכם
  • ייצוג אמין ונטול פשרות מול רשות המיסים 
  • טיפול מקצועי וקפדני בהנהלת החשבונות 
  • הכנת דוחות מפורטים שיבטיחו את זכויותיכם 
  • חיבור רציף למערכות רשויות המס (מע"מ וביטוח לאומי)
להבטיח את השקט הנפשי של לקוחותינו, זה עיקרון מהותי אצלנו. פנו לחברת מנטו ותזכו לייצוג, ליווי שוטף וטיפול מסור בביטוח הלאומי וברשויות המיסים!

 

משרד יועצי מס בתל אביב ייעוץ מס והחזר מס

תפקידו של יועץ מס הוא לספק שירותים חשבונאיים לבעלי עסקים ולשכירים הכוללים תכנון מס, רישום וניהול חשבונותיהם. כמו כן, אמון יועץ מס על הדיווחים לרשויות המס השונות. יועץ מס מייצג את הלקוחות בפני רשויות המס, תוך תיאום ציפיות עם הנישום ובכפוף לדיני הרשויות. יועץ מס אשר מתווה התנהלות חשבונאית על פי הדרישות והחובות של הרשויות מבטיח בכך את שמו הטוב תדמיתו של המיוצג בעיני הרשויות והודות לכך את השקט הנפשי.


על מנת שהטיפול יהיה מקצועי ועדכני עליכם לוודא שיועץ מס אליו נקשרתם עסקית יהיה חבר בלשכת יועצי המס. על ידי כך, סביר להניח שתבטיחו כי ענייניכם יטופלו בהתאם לעדכונים ולשינויי החקיקה והתיקונים בחוק המתרחשים באופן שוטף ודינאמי. יועץ מס מקצועי אמור להיות מקושר למערכות המחשב של מס הכנסה וביטוח לאומי, כך שיש לו גם אפשרות לבצע בדיקות ופעולות באופן מיידי ורציף ישירות לתוך מערכות המחשב של אותם הרשויות.


חשוב מאד להבהיר שיתכן שבחישובים מסוימים של מס הכנסה עשויים ליפול שגיאות. בהיותכם עצמאיים או אפילו שכירים, רצוי מאד שתפנו ליועץ מס, פעם בשנה, לכל הפחות, על מנת לוודא אם מגיע לכם החזר מס. קיימים מקרים בהם לא ניתנת הדעת להטבות מס להם הנכם זכאים.


יועץ מס מתוקף היותו מעורה בכל היבטי המס יכול לשמש במקרים מסוימים כמעין חשב לעסקים קטנים ולייעץ להם בנושא תזרים מזומנים,השקעות,נושאי פנסיה וכיוצא בזה.


כשם שכל סקטור מקצועי מתמחר את שרותיו בהתאם לנורמות מקובלות כך גם יועצי מס. על כל פנים, מובטח כי שכר הטרחה יהיה על פי רוב נמוך יותר בהשוואה למה שידרוש מכם משרד רואה חשבון. בהיותי יועץ מס בעל שנות נסיון רבות, אני מתחייב לשעת ייעוץ ראשונה ללא התחייבות, ומעבר לכך, ניתן להתרשם משכר הטרחה כפי שמופיע במחירון המצורף לאתר.

1. מאת: רובי

עיינתי במחירון שלכם ואני רואה שהעלות לעוסק פטור הינה 100 ש"ח. כיום אני משלם ליועץ המס שלי 150 שקלים ושוקל לעזוב מסיבות שאינן קשורות לעלות אלא בגלל ייחס מזלזל. השאלה שלי היא איך בכלל אני עובר ליועץ מס אחר? עם אלו מסמכים אני צריך להגיע אליכם ומה התהליך הנדרש ממני?

2. מאת: Mento

תשובה: שלום רובי, נשמח לתת לך יחס אישי וקפדני כך שתחוש שיועץ מס מקצועי נמצא לצידך בכל רגע. המסמכים הדרושים הינם: הדוח השנתי האחרון שהוגש על כל נספחיו וכן כרטסת הנהלת חשבונות מהשנה השוטפת. בבואך עם מסמכים אלו תחתום על ייפוי כוח ונתחיל לשרתך נאמנה

3. מאת: אסף

שלום, רציתי לדעת כמה נקודות זיכוי יש לעובדים מהשטחים (פלסטינים) , האם זה כמו עובד זר? תודה

4. מאת: mento

תשובה: זה תלוי אם יש להם אישור של המת"ש

5. מאת: אסף

שלום , בהמשך לשאלתי, בהנחה שאין להם אישור מהמת"ש?

6. מאת: mento

תשובה: ללא אישור לא יהיו נקודות זיכוי