לתיאום פגישת יעוץ
עם יועץ מס מומחה

דף הבית » חשבוניות און ליין - אין לכם סיכוי לעמוד בפיתוי

חשבוניות און ליין - אין לכם סיכוי לעמוד בפיתוי

הכל התחיל בזה שאלוהים לקח מאדם צלע, וברא את האישה, הושיבם בגן עדן וציפה  שהכל יהיה ממש מושלם. אבל פיתויים בחיים גבירותיי ורבותיי, גורמים לנו לעשות דברים, שמסבים לנו הנאה צרופה. התפוח בגן היה טעים כל כך שעד עצם היום הזה אנחנו נהנים מטעמו ומהחיים שניתנו לנו בזכותו.

תוכנת חשבוניות און ליין גם היא סוג של תפוח טעים הטבול בדבש של תוספות ניהול העסק, ניהול הלקוחות, ואפילו ניהול פרסומות ושיווק העסק ביעילות שטרם הכרתם. לתפוח הטעים הזה גם יש שם: "Super Invoice", תוכנה אשר דואגת לפיתוי מושלם, שגם לכם יהיה קשה לעמוד בפניה.
הסיבות לשימוש בתוכנת חשבוניות און ליין  Super Invoice הינן מגוונות - אם הסביבה חשובה לכם אז משלוח חשבוניות עם קבלות במייל היא דרך נפלאה לשמור על העצים ועל כדור הארץ, גן העדן שלנו. באותה הנשימה גם יחסכו עלויות ההדפסה, המעטפות, הביול, וזמן העמידה בתור בסניף הדואר.

דמיינו  כמה קל יהיה לכם לבדוק דברים בקליק : כמה הלקוח שילם, האם הוא שילם, ואם כן אז מתי? במקום לחטט בפנקסים מיושנים או בטבלאות אקסל מסורבלות, בלחיצת כפתור אחת תוכלו לבדוק את כרטיסו האישי בתוכנת Super Invoice ולצפות מיד בכל היסטוריית התשלומים שלו, כולל השוואת מחיר לשנים קודמות.

האם קרה לכם פעם, שהייתם צריכים להיזכר מתי שלחתם ללקוח הודעה או מייל חשוב? בתוכנת Super Invoice  הכל מתועד!  כיוון שזו תוכנת חשבוניות עם קבלות שמספקת גם מיני מערכת CRM קומפקטית ומאורגנת בצורה פנטסטית, נוחה וקלה לתפעול.

כשהלקוחות מוגדרים בתוכנת Super Invoice ניתן לשלוח להם גם ניוזלטרים ו-SMS  ואפילו לסווג את לקוחותיכם ולהתאים להם הודעות מערכת על פי קבוצות, כך  שאם יצאתם במבצע שווה, אשר מיועד רק ללקוחות VIP  ניתן לסווג מי הוא לקוח VIP ולשלוח לתפוצה שנבחרה!

הדובדבן שבקצפת שבגן העדן הזה שניתן לשלוח יחד עם החשבוניות גם פרסומת נחמדה, שממנה ניתן יהיה להגיע בקליק לכל עמוד נחיתה שתבחרו. ולמי שאין צורך בכך יכול לקבל הנחה משמעותית על השימוש בתוכנת החשבוניות און ליין של Super Invoice ולאפשר לאחרים להשתמש בשטח הפרסום הזה, שווה, הא...!!!

זה די ברור שלמרות שתוכנות חשבוניות און ליין קיימות מס' שנים בשוק כל כך מעט עסקים בחרו להשתמש בהם כי הן פשוט היו לא מפתות, אך Super Invoice  משנה את כללי הפינוק של העסקים בישראל ושמה לה למטרה לדאוג לצמיחת העסק שלך, לחיסכון שלך, להנאה ולקלות בהתנהלות ובתפעול כמוה עוד לא חווית מעולם .