לתיאום פגישת יעוץ
עם יועץ מס מומחה

דף הבית » החזר מס

החזר מס

האם אתם מודעים להחזרי המס המגיעים לכם?
האם גם אתם מתעלמים ודוחים את הטיפול בכך?
כאילו שזה לא הכסף שלכם!!! – האומנם???
לרשות מס הכנסה כספים רבים השייכים לציבור, אנחנו, בחברת מנטו, 
יודעים היטב כיצד להשיב את אותם הכספים לבעליהם!
  • טיפול יסודי ומיצוי כל זכויותיכם
  • ליווי מלא לאורך כל התהליך עד לקבלת הכסף בחשבון הבנק שלכם
  • מקצועיות ואמינות שתבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר
  • ללא כל תשלום מראש, אלא רק לאחר שיופקדו ההחזרים בחשבונכם
חברת מנטו מתחייבת לטפל באופן מסור בהשבת כספים ממס הכנסה לבעליהם, פנו עוד היום כדי שאנו נתחיל במשימה- עוד נכונה לכם הפתעה משמחת בדמות המחאה שלא ציפיתם לה!
 

החזרי מס שבח, החזר מס לגימלאים והחזרי מס לשכירים

רוב הציבור אינו מודע לכך שמגיע לו החזר מס. מיליארדים רבים מחכים רק שתפנו ותקחו את החזר המס. החזר מס יכול לנבוע ממס שנוכה במקור בבנק על ריבית בתוכנית חיסכון או השקעה בבורסה, או דרך מס שבח ששולם במכירת נכס, והכי שכיח פשוט על המשכורת שלכם.
במשרד מנטו נעניק לכם טיפול יסודי ומקצועי ללא כל מקדמה מצדכם, צרו איתנו קשר וקבעו פגישת ייעוץ עם יועץ מס רונלד רובינס. אנו לא נגבה תשלום עד שתקבלו את החזר המס לחשבון הבנק שלכם

 

 החזרי מס לשכירים

בהיותך שכיר/ה חשוב שתדע/י כי ניתן לקבל החזרי מס ע"י מילוי טופס החזר מס 2012. רבים אינם מודעים לכך, ולכן מונעים מעצמם סכומי כסף נכבדים שהיו יכולים לזקוף לזכותם. יועץ המס מסוגל לבצע עבור שכירים תחשיבים חשבונאיים ולהצביע על אפשרות לקיזוז שנתי מול מס הכנסה עבור גבייה עודפת שנעשתה במהלך השנה. יתכנו מקרים בהם המעביד גבה סכומי מס הכנסה גבוהים מידי עקב התייחסות שגויה, למשל, לגבי נקודות זכות, הפקדה לקופות גמל או תיאומי מס. חשוב לערב את יועץ המס גם לפני עסקת נדל"ן, ולבחון משמעויות בנוגע למיסי רכישה ומס השבח, לצורך הפחתת תשלומי המס או אפילו לשם קבלת פטור.

1. מאת: נורה

. הרבה שכירים לא מודעים שמגיע להם החזרי מס. טוב שציינת זאת וכן מהם הגורמים שבגללם מגיע לשכיר החזר ואז ידע שעליו לפנות ליועץ מס מוסמך.

2. מאת: Roby

בעקבות כל הפרסומות שרצות בתקשורת בזמן האחרון בנושא החזרי מס החלטתי לחפש באינטרנט גוף שיכול לבדוק לי את הנושא. אשמח להגיע לפגישה במשרדכם ולקבל פרטים נוספים.

3. מאת: mento

תשובה: הפרסומות שרצות בתקשורת אינם מתיחסות להחזרי מס אלא למענק מס הכנסה שלילי, בשביל כך אין צורך בטיפול אלא רק לגשת לדואר ולמלות תביעה לקבלת המענק. יחד עם זאת מומלץ בלי קשר לכך לבצע בדיקה גם להחזרי מס.

4. מאת: Omri

קודם כל, כל הכבוד על האתר, יש בו מלא מידע חיוני! שאלה לגבי הוצאה מוכרת. האם ניתן להכיר בהוצאה על ויזת עבודה בחו"ל כאשר מטרת הויזה היא מעבר למדינה אחרת לעבוד לתקופה ארוכה (שנה פלוס). התהליך לקבלת הויזה אורך מספר חודשים ומשלב הוצאות לעורכי דין ואגרות שונות למידת היעד.

5. מאת: mento

תשובה: בכדי שהוצאה תוכר היא צריכה להיות חלק מיצור ההכנסה או שמירה על ההכנסה. בבואך בפעם הראשונה לפתוח מקור הכנסה בחו"ל הרי שההוצאה לא נוצרת במהלך ההכנסה אלא ההוצאה קשורה להקמת ההכנסה בדומה ללימודים של רכישת מקצוע שאינם מוכרים לעומת השתלמות במקצוע בו הנך עוסק שכן תותר